Vol a motor

Resultats Volta Aèria 2017

Descarrega el PDF amb els resultats i la classificació de la Volta Aèria

XXII Campionat de Catalunya de vol a motor 2016-2017

Classificació i puntuacions

ACBSACBSACBSACBSREUSVolta Aèria
Classificació.Tripulació12345678TOTAL
1FARRÉ/MANUEL20201616202020132
2MAIRAL/MORENO16162020161212112
3ROBLES/MOLINA1212101212101078
4BESTARD/GÜELL10121010161674
5PUEYO/MAGRI4104488846
6ROURA/BONET888811438
7CREMADES/SANCHEZ4419
8ENCINAS/VERDAGUER415
9BLANCH/SIMÓ1113

Federació Aèria Catalana

Rbla. de Guipúscoa 23, 5 C
08018 Barcelona
934 575 328
Horari 09:00 - 17:00
Dilluns a divendres